Állásajánlatok

A Sága Foods Zrt. csaknem 100 éves múltra tekint vissza, ma Magyarország egyik legjelentősebb húsipari vállalata. Kiemelkedő piaci sikereket mondhat magáénak mind a főtt húskészítmények, mind pedig a panírozott termékek kategóriájában. Üzletfilozófiájának alapja a folyamatosan ellenőrzött magas minőség, amely mellett kiemelkedő szerepet kap, hogy a cég termékei maximálisan megfeleljenek a fogyasztói igényeknek.

Küldetésünk, hogy a Ságát Magyarország legjobb húsipari cégévé tesszük.

Munkatársaink aktív bevonásával, folyamatos fejlesztésével és megbecsülésével inspiráló munkahelyi légkört teremtünk. Működésünk minden területén példát mutatunk könyezetünknek.

Ha szeretne részese lenni ennek a sikernek, nézze meg állásajánlatainkat!

Nyitott pozícióink:

KATEGÓRIA MANAGER

VONALKISZOLGÁLÓ

Adatvédelmi Tájékoztató Álláskeresőknek

  • KATEGÓRIA MANAGER

    Alapkövetelmények:
    - szakirányú felsőfokú végzettség
    - angolnyelv-tudás
    - 5-8 éves marketing területen szerzett tapasztalat/vezetői tapasztalat
    - felhasználói szintű számítógépes ismeret
    - utazási hajlandóság

    Kompetenciák:
    - projektszemlélet
    - kreativitás/ kezdeményező készség
    - kiváló problémamegoldó és szervezői készség
    - rugalmas, nyitott személyiség
    - megbízható, pontos, precíz, önálló személyiség

    Munkakör tartalma:
    Részvétel a Sága marketing stratégiájának, márkaaktivitásainak és éves akciótervének megalkotásában, a marketingvezető irányításának megfelelően a megvalósításában. Nyomon követi a hozzá tartozó márkák életciklusát és eredményességét, a márkája fejlődésének és maximális teljesítésének eléréséhez megfelelő stratégia, hatékonysági és nyereségességi javaslatokat dolgoz ki és valósít meg, a vállalati nyereségesség érdekében az éves tervezés részeként (Portfólió menedzsment). A márkájához kapcsolódó fejlesztési, növekedési projektek indítása, koordinálása, új termékbevezetési folyamat menedzselése a folyamat leírásoknak megfelelően országos fogyasztói és kereskedelmi akciók, termékbevezetések kidolgozása, lebonyolítása és eredményességének értékelése. A ügynökségek (média, kreatív, kutatási) munkájának koordinálása a márkához kapcsolódó és megbízás alapján kapott projektek esetében. A márkához kapcsolódó piackutatási feladatok kezdeményezése a kutatási igények kidolgozásával.

    A Sága Foods Zrt. HR osztályán (9600 Sárvár, Soproni út 15.) önéletrajz és motivációs levél leadásával vagy a hr@saga-foods.hu email címen.

  • VONALKISZOLGÁLÓ

    Elvárások:
    - általános iskolai végzettség
    - pontos precíz munkavégzés
    - rugalmasság, megbízhatóság

    Feladatok:
    A termelési folyamatok kiszolgálása a továbbfeldolgozó üzemekben.

    Főbb juttatások:
    - műveleti pótlék
    - szolgálati pótlék 1 év után
    - cafetéria juttatás havonta
    - motivációs jutalék Szép kártyán havonta
    - negyedéves bónusz a cégteljesítmény függvényében
    - 100%-os útiköltség-térítés
    - ingyenes sportolási lehetőség

    MUNKAHELYI JÓLÉTI JUTTATÁSOKKAL várjuk leendő dolgozóinkat, mert NEKÜNK FONTOS DOLGOZÓINK JÓ KÖZÉRZETE ÉS EGÉSZSÉGE.

    Munkavégzés helye:
    - Sárvár
    - 8 órás (egyműszak, kétműszak, állandó éjszakai műszak)

    a Sága Foods Zrt. munkaügyi csoportjánál személyesen vagy telefonon a +36 95 336 174-es, vagy a +36 95 336 145-ös számon, vagy a hr@saga-foods.hu email címen.

Feliratkozás hírlevélre

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Hozzájárulok, hogy a Sága Foods Zrt. marketing célú hírleveleket küldjön számomra.